Profesjonalne zabiegi, ekskluzywne kosmetyki oraz strefa relaksu to gwarancja ukojenia zarówno dla umysłu, jak i ciała.
Rezerwuj zabieg
Bel Mon Resort
Image Alt

Zabiegi

  /  Zabiegi
Ikona dekoracyjna

KOSMETOLOGIA

W Berry SPA oferujemy szeroki wachlarz zabiegów z wykorzystaniem najnowszych urządzeń najlepszych światowych producentów oraz luksusowych marek kosmetycznych. Zabiegi medycyny estetycznej są realizowane tylko przez wysoko wykwalifikowany personel oraz lekarzy medycyny estetycznej.

ENDERMOLOGIA LPG

Rewolucyjna technologia służąca w regeneracji i stymulacji tkanek łączy trzy aspekty aby osiągnąć jak najlepsze efekty zabiegu: redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit oraz ujędrnia skórę. Mechaniczna stymulacja pozwala na skrócenie czasu zabiegu i ilości powtórzeń, przy jednoczesnym odprężającym, bezbolesnym zabiegu.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

OCZYSZCZENIE WODOROWE

Oczyszczanie wodorowe – wodorowe oczyszczanie twarzy to zabieg, który opiera się na wtłaczaniu w głąb skóry cząsteczek aktywnego wodoru pod dużym ciśnieniem. Kiedy cząsteczki wodoru trafią w głębokie struktury Twojej skóry rozpoczynają intensywną pracę. Towarzyszy temu zjawisko elektroporacji, czyli doprowadzenie do odwracalnego mikrouszkodzenia błony komórkowej. Dzięki temu tworzą one mikrokanały w skórze, które pomagają w przedostaniu się w głąb skóry substancji aktywnych

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Peelingi medyczne

Peelingi medyczne, inaczej nazywane dermopeelingiem, to nieinwazyjne zabiegi, mające na celu złuszczenie i wywołanie naturalnej odnowy naskórka, a czasami również głębszych warstw skóry.

Polegaj na naniesieniu na powierzchnię skóry preparatu z silnymi substancjami o działaniu złuszczającym i regenerującym. Peelingi medyczne mogą być uzupełnieniem innych zabiegów, takich jak redukcja zmarszczek mimicznych, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym czy laseroterapia.


Kwas migdałowy
: złuszczenie skóry, rewitalizacja naskórka, całoroczny zabieg odświeżający.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Kwas pirogronowy: złuszczenie skóry, rewitalizacja naskórka i nawilżenie w celu pozbycia się łojotoku, dedykowany na obfity trądzik i przebarwienia.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Kwas salicylowy: złuszczenie skóry, rewitalizacja naskórka na trądzik zaskórnikowy i zapalny o umiarkowanym stopniu nasilenia, polecany także dla mężczyzn.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Jesner: Kwas salicylowy, mlekowy i rezorcyna – zwalcza łojotok, zmarszczki, przebarwienia rogowacenie, fotostarzenie i chronostarzenie, hiperpigmentację.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

TCA-LP kwas trójchlorooctow. Wskazania: hiperpigmentacje o dużym stopniu nasilenia, rogowacenie słoneczne, blizny potrądzikowe, fotostarzenie i chronostarzenie.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Enerpeel Neck – kwas pirogronowy, mlekowy, ferulowy. Wskazania: hiperpigmentacje w okolicy szyi i dekoltu, rogowacenie słoneczne – szyja – dekolt, chronostarzenie, fotostarzenie.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

PEELING KAWITACYJNY

Peeling kawitacyjny – metoda bezbolesnego i głębokiego złuszczania skóry, która stanowi alternatywę dla manualnego oczyszczania twarzy. Zabieg ten wykonuje się za pomocą specjalnego urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe, które przy kontakcie z wilgotną skórą wywołują efekt kawitacji.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Jonoforeza + Sonoforeza

Zabieg elektroleczniczy polegający na wprowadzeniu do tkanek, za pomocą siły pola elektrycznego jonów działających leczniczo. Następnie za pomocą fal ultradźwiękowych, w głąb skóry wprowadzane są substancje czynne, dobrane odpowiednio do jej rodzaju i potrzeb.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Mezoterapia mikroigłowa twarzy, szyi i dekoltu

Mezoterapia mikroigłowa to niechirurgiczna metoda rewitalizacji skóry, przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Unikalna technologia stosowana w trakcie zabiegu dostarcza skoncentrowane składniki odżywcze z ominięciem bariery naskórka. Mikronakłucia wykonane za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł powodują powstanie kilku tysięcy mikrokanalików. Przez krótki czas pozostają one otwarte, tym samym dając możliwość głębokiego wprowadzenia wybranego preparatu. Perforacja naskórka odbywa się w sposób ściśle kontrolowany – zarówno jej częstotliwość, jak i głębokość wnikania są regulowane zależnie od odczuć Klienta. Minimalne mikrourazy powstające przy zabiegu dodatkowo stymulują receptory skóry do intensywnych procesów naprawczych.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Elektroporacja głowy

Zjawisko elektroporacji wykorzystuje działanie fali elektromagnetycznej w postaci krótkotrwałych elektroimpulsów. Powodują one powstanie kanalików, umożliwiających przeniknięcie makrocząsteczek substancji aktywnych z przestrzeni międzykomórkowych do wnętrza komórek skóry. Po zabiegu, gdy napięcie elektryczne przestaje działać te mikrokanały zanikają, nie ma więc obaw, że za ich pomocą przedostaną się np. zanieczyszczenia. Do elektroporacji stosuje się substancje o działaniu odmładzającym, odżywczym, lub rozjaśniającym. Zabieg jest mało inwazyjny i nie powoduje skutków ubocznych. A efekty są widoczne już po pierwszej wizycie w gabinecie kosmetycznym.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Peeling kawitacyjny + galwanizacja + ultradźwięki

Peeling kawitacyjny ma na celu złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszych warstw skóry. Jego działanie opiera się na zastosowaniu specjalnej, ultradźwiękowej technologii. Galwanizacja to zabieg polegający na wykorzystaniu przepływu prądu, który jest generowany przy pomocy elektrod, do rewitalizacji i ujędrnienia skóry. Dzięki niemu wygląda ona zdrowiej i młodziej. Ultradźwięki pobudzają komórki do metabolizmu i regeneracji. Oddziałują nie tylko na warstwę rogową, ale również na głębsze warstwy naskórka, dzięki czemu zwiększa się synteza kolagenu i elastyny, a skóra wygląda na wygładzoną.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Elektroporacja + mezoterapia mikroigłowa twarzy, szyi i dekoltu

Zjawisko elektroporacji wykorzystuje działanie fali elektromagnetycznej w postaci krótkotrwałych elektroimpulsów. Powodują one powstanie kanalików, umożliwiających przeniknięcie makrocząsteczek substancji aktywnych z przestrzeni międzykomórkowych do wnętrza komórek skóry. Po zabiegu, gdy napięcie elektryczne przestaje działać te mikrokanały zanikają, nie ma więc obaw, że za ich pomocą przedostaną się np. zanieczyszczenia. Do elektroporacji stosuje się substancje o działaniu odmładzającym, odżywczym, lub rozjaśniającym. Zabieg jest mało inwazyjny i nie powoduje skutków ubocznych. A efekty są widoczne już po pierwszej wizycie w gabinecie kosmetycznym.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

MIKRODERMABRAZJA

Polega on na mechanicznym złuszczaniu zrogowaciałego naskórka przy pomocy strumienia mikrokryształków (glinu lub korundu), głowic diamentowych lub tlenu i soli fizjologicznej. Mikrodermabrazja skutecznie redukuje niedoskonałości skóry – zmarszczki, trądzik, przebarwienia, rozszerzone pory, blizny i zaskórniki

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Oxybrazja + infuzja tlenowa z ampułką

Oxybrazja (oksybrazja) jest delikatnym zabiegiem, który polega na intensywnym, lecz całkowicie bezbolesnym oczyszczaniu martwych warstw naskórka, a także dotlenieniu i nawilżeniu skóry. Infuzja ma za zadanie poprawić wygląd twarzy, pomaga zredukować widoczność zmarszczek i przebarwień. Ampułki do infuzji tlenowej występują w różnych wariantach i są dopasowywane do rodzaju cery oraz problemu skórnego. Efekty widoczne są niemal natychmiast po zabiegu.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

INFUZJA TLENOWA

Infuzja tlenowa to zabieg odmładzający oparty na technologii tlenu pod ciśnieniem (czyli tlenu hiperbarycznego) za pomocą którego dostarcza się w głąb skóry aktywne składniki w postaci silnie skoncentrowanego serum. Zabieg poprawia nawilżenie skóry, pomaga zredukować widoczność zmarszczek i przebarwień.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Elektrostymulacja prądem niskiej częstotliwości

Polega na stymulowaniu mięśni, nerwów i tkanek za pomocą prądów impulsywnych, czyli takich o zmiennym natężeniu. Elektrostymulacja to idealny sposób na regeneracje i odbudowę tkanek. Działa odżywczo na komórki, poprawia krążenie, stymuluje produkcję kolagenu oraz pobudza mięśnie.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Galwanizacja

Galwanizacja opiera się na przepływie prądu o stałym natężeniu przez tkanki, pomiędzy dwoma elektrodami. Prąd galwaniczny przepływając, nie zmienia kierunku oraz natężenia, nie wywołuje skurczów mięśni szkieletowych. Działanie jonów prądu stałego uzyskujemy na konkretnym obszarze twarzy lub ciała, znajdującym się pomiędzy dwoma elektrodami. Ujędrnia skórę, poprawia jej napięcie. Zmniejsza drobne zmarszczki i łagodzi zmiany trądzikowe. Jest polecany również jako zabieg na ciało, wspomagająco przy cellulicie, rozstępach i wiotkiej skórze. Trwa około 10 minut. Dla optymalnych rezultatów wymaga wykonania serii od 10 do 20 zabiegów.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

światłoterapia led

Oddziaływanie na tkanki światłem niespójnym o określonej długości fali, które przenika do wnętrza skóry. Terapia światłem LED spowalnia procesy starzenia skóry, poprzez odpowiednią długość fali światła, która pobudza mechanizmy regeneracji komórek ciała i wspomaga metabolizm komórkowy, zmniejszając ilość szkodliwych wolnych rodników.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Endermologia

Rodzaj masażu przy pomocy specjalnego urządzenia, które poprawia elastyczność skóry i sprawia, że już po pierwszym zabiegu jest ona bardziej miękka, widocznie rozświetlona i pozbawiona drobnych zmarszczek. Ujędrnia, modeluje twarz, dekolt i szyję.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Ikona dekoracyjna

MODELOWANIE SYLWETKI

ENDERMOLOGIA

Rewolucyjna technologia służąca w regeneracji i stymulacji tkanek, łączy trzy aspekty, aby osiągnąć jak najlepsze efekty zabiegu: redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit oraz ujędrnia skórę. Mechaniczna stymulacja pozwala na skrócenie czasu zabiegu i ilości powtórzeń, przy jednoczesnym odprężającym, bezbolesnym zabiegu.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

EMBODY

BTL EMBODY to przełomowe urządzenie modelujące sylwetkę globalnej marki BTL. Jest wyjątkowe ponieważ dosłownie rzeźbi ciało. Jako jedyna maszyna na świecie jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz. Żadna inna technologia modelowania sylwetki nie jest w stanie rozbudowywać mięśni. Nad jednoczesnym spalaniem podskórnej tkanki tłuszczowej i zwiększaniu mięśni pracuje HIFEM (High-Intensity Focused ElectroMagnetic Technology) czyli zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Arosha slimcell – bandaże wyszczuplające

Wyszczuplający zabieg stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja składników aktywnych działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe gromadzenie się płynów.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Arosha firmup – bandaże ujędrniające

Bardzo bogaty w składniki aktywne o działaniu ujędrniającym i uelastyczniającym skórę. Działa przeciwutleniająco i nawilżająco. Mocno ujędrnia i modeluje sylwetkę

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Arosha lipocell – bandaże drenujące

Antycellulitowy zabieg stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. Odpowiednio dobrana kombinacja składników aktywnych skutecznie walczy z rozrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych – czynników odpowiedzialnych za pojawianie się widocznych grudek cellulitu. Polecany również do zwalczania otyłości brzusznej

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Ikona dekoracyjna

DEPILACJA LASEROWA Primelase

Opis zabiegów

Primelase Excellence hiszpańskiej marki Cocoon Medical to laser diodowy o bardzo wysokiej mocy. Jest przede wszystkim laserem do usuwania owłosienia – wysoka moc oraz technologia USP (Ultra Short Pulse) pozwalają na zabiegi impulsami od 3 ms. Osiągamy wtedy odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszków włosowych, bez wpływu na skórę, co sprawia, że zabieg jest skuteczny i bezpieczny. Urządzenie posiada niezwykle skuteczną funkcję chłodzenia kontaktowego, która sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Primelase Excellence pozwala jednak na użycie 4 rodzajów fal, dzięki którym możliwe są dodatkowe zabiegi tj. leczenie grzybicy paznokci, redukcja zmian naczyniowych, przebarwień, trądziku.

Przygotowanie do zabiegu depilacji Primelase

Przed pierwszym zabiegiem odbywa się konsultacja z kosmetologiem. Po zakwalifikowaniu do depilacji nie można depilować włosów np. woskiem przez minimum 4 tygodnie — dopuszczalne jest golenie.

Przed zabiegiem nie można:

 • przyjmować różnego rodzaju leków o działaniu uczulającym na słońce,
 • pić naparów z dziurawca, nagietka oraz herbat wyszczuplających,
 • stosować leków i kosmetyków o działaniu złuszczającym,
 • stosować kremów z retinolem oraz isotretynoiną,
 • stosować peelingów na bazie witaminy C i kwasów owocowych,
 • korzystać z solarium, saun, kabin opalających i gorących kąpieli,
 • zakładać obcisłych ubrań, które mogą podrażniać naskórek.

Przeciwwskazania

Depilacja laserem nie może być przeprowadzona u osób, które:

 • są opalone, mają problemy ze skórą (łuszczyca, bielactwo, przebarwienia),
 • zmagają się z epilepsją lub stosują leki światłouczulające i retinoidy,
 • mają rozrusznik serca, żylaki lub zapalenie żył,
 • u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Primelase wąsik

Primelase wąsik

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Primelase broda

Primelase broda

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Primelase pachy

Primelase pachy

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Primelase ręce

Primelase ręce

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Primelase 1/2 plecy

Primelase 1/2 plecy

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Primelase linia życia

Primelase linia życia

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Primelase bikini

Primelase bikini>

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Primelase bikini głębokie

Primelase bikini głębokie

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Primelase łydki

Primelase łydki

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Primelase uda

Primelase uda

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Primelase klatka piersiowa

Primelase klatka piersiowa

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Ikona dekoracyjna

Fryzjerstwo

Pielęgnacja

Autorskie procedury zabiegowe opracowane z naszymi specjalistami pod kątem najczęściej zgłaszanych przez Was problemów z włosami.
Zabiegi pielęgnacyjne dopasowane do potrzeb i kondycji włosów oraz skóry głowy.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Modelowanie

Idealne wyczesaniu włosów na okrągłej szczotce, mające na celu nadanie kształtu fryzurze. Podczas modelowania możemy uzyskać kilka efektów, między innymi: włosy idealnie proste, fryzura zwiększająca objętość włosów, delikatna fala.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Strzyżenie Damskie

Strzyżenie Damskie

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Strzyżenie Męskie

Strzyżenie Męskie

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Strzyżenie Dziecięce

Strzyżenie Dziecięce

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Koloryzacja Włosy Krótkie

Koloryzacja Włosy Krótkie

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Koloryzacja Włosy Długie

Koloryzacja Włosy Długie

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Toner

Toner

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Ikona dekoracyjna

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Toksyna Botulinowa

Toksyna Botulinowa – potocznie nazywa się ją botoksem. Podczas zabiegu do wybranej części ciała lub twarzy wstrzykiwana jest neurotoksyna botulinowa, która blokuje przewodnictwo nerwowo-mięśniowe, w efekcie czego dochodzi do zmniejszenia napięcia mięśnia i osłabienia jego czynności. To pozwala na redukcję zmarszczek, jak również skuteczne leczenie nadpotliwości, przykurczy mięśni, tików oraz migreny.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Kwas Hialuronowy

Kwas Hialuronowy – pozwala na poprawę wyglądu z wykorzystaniem substancji, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Kwas hialuronowy jest podawany do głębszych warstw tkanek, a rezultat jest widoczny od razu i narasta przez pierwsze klika dni. To naturalny wypełniacz. Pozwala m.in. na wygładzenie drobnych bruzd, spłycenie bruzd nosowo-wargowych, powiększenie ust, zlikwidowanie wiotkości płatka ucha, czy podniesienie opadających policzków.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Nici PDO liftingujące i rewitalizujące

Zabieg ten pozwala na skuteczne i bezpieczne napięcie skóry oraz poprawę jej gęstości, stanowiąc bezkrwawą alternatywę dla liftingu chirurgicznego. Polidioksanon, z którego wykonane są nici (stąd nazwa nici PDO), wywołuje łagodną odpowiedź tkankową prowadzącą do produkcji nowego kolagenu.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Wolumetria

Wolumetria twarzy najczęściej przeprowadzana jest przy zastosowaniu kwasu hialuronowego (przykładem takiego zabiegu jest miękki lifting) lub przeszczepu własnego tłuszczu. Co daje wolumetria twarzy? Często pojęcie to rozumiane jest jako synonim modelowania twarzy bez użycia skalpela. W wyniku przeprowadzonego w gabinecie zabiegu można przywrócić właściwy owal twarzy, uwydatnić kości policzkowe i wyrównać kontur.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe – to program biostymulacji komórek skóry oparty na pozyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Preparat podawany jest w formie iniekcji.  Pozwala to na regenerację skóry twarzy, wzmocnienie naczyń krwionośnych, redukcję zmarszczek, a także leczenie łysienia typu męskiego. Zabieg charakteryzuje najniższe ryzyko wywołania uczulenia, ze względu na użycie naturalnego preparatu z tkanek własnych pacjenta.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa –  polega na wykonaniu serii nakłuć w odpowiednią warstwę skóry z wstrzyknięciem indywidualnie dobranego preparatu. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu specjalnym kremem. To skuteczny sposób na intensywną pielęgnację skóry, poprawę jej nawilżenia, jędrności, kolorytu czy zredukowanie przebarwień. W ofercie mamy również specyficzne preparaty do mezoterapii poprawiającej kondycję włosów i zapobiegającej ich wypadaniu, czy pozwalającej na zredukowanie cellulitu lub nagromadzonej tkanki tłuszczowej

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Ikona dekoracyjna

RYTUAŁY NA TWARZ

Luksusowe zabiegi na twarz, szyję i dekolt pomagające eliminować najczęściej spotykane problemy ze skórą. Pracujemy z najlepszymi markami światowego Wellness & Spa takimi jak Codage i Caudalie. Kosmetyki tworzone wyłącznie w oparciu o spersonalizowane receptury dla nawet najbardziej wymagającej skóry. Zdrowa i skuteczna pielęgnacja. Niezapomniane rytuały zabiegowe.
Ikona dekoracyjna

CODAGE

Custom Couture

Ten dostosowany do indywidualnych potrzeb zabieg na twarz i dekolt jest ukierunkowany na każdą potrzebę Twojej skóry i odpowiada na nią. Dodatkowo masaż skóry głowy uzupełnia rytuał zapewniając wyjątkowe uczucie dobrego samopoczucia.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

CUSTOM DESIGNER

Zabieg łączy nowoczesną technologię składników aktywnych z ekskluzywnymi technikami masażu CODAGE, ZABIEG SZYTY NA MIARĘ przeznaczony jest dla każdego typu skóry, która na zakończenie zabiegu promienieje blaskiem i jest zrelaksowana.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

BOOST OF RADIANCE / ZABIEG ROZŚWIETLAJĄCY /

Ten zabieg bankietowy, zwalcza oznaki zmęczenia. Skóra jest wyraźnie wygładzona, ujędrniona i zrewitalizowana. Sekret zabiegu tkwi w specjalnie dobranych serach, a ruchy autorskiego masażu wygładzają i dodają skórze blasku.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

LIGHTENING PEELING / PEELING ROZJAŚNIAJĄCY /

Profesjonalny peeling, który wygładza teksturę skóry i rozmywa przebarwienia. W połączeniu z wyselekcjonowanymi aktywnymi składnikami pielęgnacyjnymi daje spektakularne efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. LIGHTENING PEELING dzięki swemu działaniu zapewnia gładką i promienną cerę.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Masaż Kobido

Najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu twarzy w Japonii. Charakterystyczną cechą Kobido jest szybkość, z jaką terapeuta wykonuje zabieg. Masaż składa się z kilku etapów, techniki wykonywane wolno dostarczają głębokiego relaksu, dzięki czemu niwelowane zostaje napięcie mięśniowe. Przejście do szybszych, intensywnych ruchów, charakterystycznych dla Kobido pozwala stymulować skórę oraz uzyskać efekt liftingu i wygładzenia.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Ani-stress

Ani-stress

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Ikona dekoracyjna

CAUDALIE

VINOSOURCE-HYDRA

Zabieg nawilżający, nawadniającym o działaniu przeciwstarzeniowym, zapach róży.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

VINOPERFECT

Zabieg anty przebarwieniom pigmentacyjnym.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

VINOPURE

Zabieg na trądzik.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

RESVERATOL-LIFT

Zabieg liftingujący, poprawiający gęstość skóry i owal twarzy.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

VINERGETIC C+

Linia uniwersalna, rozświetlająca, zmniejszająca pory i ziemistość skóry.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

PREMIER CRU

Globalny program przeciwstarzeniowy na 8 oznak starzenia skóry.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Ikona dekoracyjna

RYTUAŁY NA CIAŁO

Luksusowe rytuały ciała to wysokiej klasy pielęgnacja dostępna jedynie w prestiżowych spa. Oferujemy zabiegi na ciało wiodących marek kosmetycznych Codage i Kurland. Indywidualne receptury zabiegowe na bazie naturalnych składników roślinnych i darów ziemi. Produkty końcowe tworzone z półproduktów bezpośrednio przed zabiegiem. To wszystko zapewnia to niespotykane i niezwykle ceremonialne podejście do klienta w Spa. Odpręż się podczas aromatycznych Rytuałów Ciała.
Ikona dekoracyjna

CODAGE

Custom Couture

Zabieg, który łączy w sobie peeling ciała, firmowy masaż manualny, który wykonujemy przy użyciu relaksacyjnych olejów oraz bogatych w substancje aktywne serum do ciała. Dedykowany jest dla każdego rodzaju skóry. Na koniec dopieszczenia stanowi masaż twarzy oraz masaż skóry głowy.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Peeling

Zastosowanie kwasów AHA i BHA w ciągu kilku minut usuwa martwy naskórek, odblokowuje pory i likwiduje zaskórniki. Silnie stymuluje odnowę komórkową, redukując drobne zmarszczki i przebarwienia.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Zabieg relaksacyjny

Zabieg idealny dla osób, które potrzebują ukojenia i wyciszenia. Peeling całego ciała działa kojąco na skórę i zmysły. Relaksujący masaż rozluźni napięcie mięśniowe, ukoi i wprowadzi w głęboki stan wyciszenia.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Zabieg odprężający

Zabieg idealny przed lub po treningu, który zaczynamy od peelingu całego ciała, a następnie przechodzimy do masażu, który będzie natychmiast łagodził napięcia mięśniowe.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

ZABIEG DRENUJĄCO-MODELUJĄCY

Zabieg, który redukuje cellulit i pobudzi mikrokrążenie zapewniając przy tym uczucie komfortu i lekkości, poprzez kombinację masażu drenującego. Przed zabiegiem wykonujemy peeling całego ciała, który dodatkowo wygładza skórę. Kombinacja drenującego masażu i odświeżającego serum eliminuje opuchnięcia i uczucie ciężkości oraz zapewnia poczucie komfortu.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Zabieg Anti-Aging

Zabieg rozpoczyna się peelingiem całego ciała. Połączenie masażu i silnie działających kosmetyków specjalistycznych intensywnie stymuluje funkcje skóry, która na długo pozostaje komfortowo zrewitalizowana, ujędrniona i wygładzona uzyskując zdrowy i młody wygląd.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Zabieg Anti-Stress

To relaksujący masaż górnej części ciała (plecy, szyja, skalp) eliminuje zmęczenie i napięcie gwarantując działanie antystresowe. Stosowane techniki są bardzo delikatne i całkowicie nieinwazyjne. Zabieg jest przyjemny i głęboko relaksujący, co pomaga w dogłębnym „zresetowaniu” organizmu. Efektem zabiegu jest poczucie głębokiego wyciszenia, a równocześnie zwiększenia energii i siły do działania.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Zabieg Shopping Break

To drenujący masaż nóg połączony z refleksologią stóp, niweluje zmęczenie i zapewnia uczucie świeżości i lekkości.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Zabieg Travel Detox

Zabieg idealny dla osób po długiej podróży, które potrzebują odprężenia. Rozpoczynamy od masażu nóg, pleców, szyj, a kolejnym etapem jest zabiegu na twarz.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Ani-stress

Ani-stress

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Ikona dekoracyjna

KURLAND

Rytuał z glinką i indywidualnie wybranym olejem

Dzięki zastosowaniu glinki Bolus Alba uzyskujemy efekt oczyszczający i wygładzający skórę. Zawarty w glince magnez, kwas krzemowy oraz krzemian glinu wzmacniają naturalny system ochrony skóry, a enzymy (bromelina) przywracają skórze blask i zdrowy wygląd. Alpejskie zioła zawierają lawendę, rumianek, nagietek i płatki róż. Działają łagodząco, harmonizująco i odświeżająco, dodają energii i witalności.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Masaż relaksacyjny

Masaż wygładzający ciało z indywidualnie wybranym olejem.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Zabieg z czerwonego wina

Intensywny zabieg wygładzający i przeciwstarzeniowy na ciało. Kwasy owocowe z wysłodzin winnych w połączeniu z oczyszczającą ciało glinką, wspomagają odnowę komórkową i eliminację toksyn, przywracając skórze świeżość i zdrowy koloryt. Rezultat to gładka i dotleniona skóra.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Rytuał Berry Spa

Rytuał zaczyna się od peelingu z owoców leśnych, następnie wykonywany jest odmładzający, wygładzający, intensywnie nawilżający i odżywczy okład, a na koniec niezwykle odprężający masaż, wszystko to utrzymane w nucie zapachu owoców lasu.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Masaż Berry Spa

Odmładzający, wygładzający, intensywnie nawilżający i odżywczy okład, a na koniec niezwykle odprężający masaż, wszystko to utrzymane w nucie zapachu owoców lasu.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Masaż gorącymi kamieniami

Połączenie ciepłych kamieni bazaltowych z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu, doskonale relaksuje i regeneruje. Chłodne kamienie z marmuru masują nogi, by przywrócić im lekkość oraz dodać energii.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Ajurweda

Masaż ajurwedyjski jest znany również jako masaż Abhyanga. To, jaki masaż należy wykonać, zależy od jednego z typów osobowości, które rozróżniane są przez ten system medycyny. Następnie dopasowane zostają odpowiednie techniki masowania oraz zestawy olejków aromatycznych. Masaż ten polega na skupieniu się na określonych punktach ciała, podobnie jak w chińskiej akupresurze. Masaż ajurwedyjski prowadzić ma do oczyszczenia organizmu, dzięki usunięciu z niego toksyn oraz szkodliwych metabolicznych związków. Dodatkowo celem zabiegu jest wzmocnienie odporności, kondycji oraz wywołanie dobrego samopoczucia. Jest to możliwe, bowiem pozwala on uwolnić energię oraz umożliwia jej przepływ, a jej blokada prowadzi do chorób ciała oraz duszy. Masaż Abhyanga ma również pozytywny wpływ na nasz wygląd, poprawia on bowiem koloryt skóry i zapewnia jej odżywienie. Shiroabhyanga (masaż głowy) przywraca również nawilżenie i blask włosom, a także wzmacnia ich cebulki. Masaż ajurwedyjski przyśpiesza również spalanie materii oraz usprawnia krążenie limfy i krwi.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Masaż bańką chińską

Intensywny masaż bańką chińską doskonale pobudza krążenie krwi i limfy, przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu. Rozbija tkankę tłuszczową, silnie ujędrnia i uelastycznia skórę oraz poprawia ukrwienie i jej koloryt.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Ceremonia Rasul z Glinką

Ceremonia Rasul łączy w sobie zabieg błotny z działaniem łaźni parowej. W rytuale tym wykorzystuje się glinki, błota z Morza Martwego oraz błota torfowe, które tworzą maski na ciele. Maski te nagrzewając się poprawiają mikrokrążenie, przynosząc znaczną ulgę w dolegliwościach reumatycznych i bólach stawów.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Ikona dekoracyjna

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

JAPOŃSKI

Manicure japoński to metoda regeneracji paznokci polegająca na wmasowaniu w płytkę odpowiedniej pasty, a następnie na wypolerowaniu powierzchni paznokcia pudrem. Zabieg nadaje im zdrowy, różowy połysk, który utrzymuje się przez około dwa tygodnie.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

KLASYCZNY

Polega na opiłowaniu paznokcia w celu nadania mu dopasowanego do dłoni kształtu, a także na wygładzeniu płytki paznokcia oraz odsunięciu skórek za pomocą kopytka. Zabieg obejmuje również odżywienie i natłuszczenie paznokci oraz pomalowanie ich lakierem.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

HYBRYDOWY

Paznokcie hybrydowe wykonuje się podobnie jak manicure tradycyjny, jednak różnica polega na tym, że każdą warstwę lakieru (bazę, kolor, top) utwardzamy pod lampą UV LED. Aplikacja hybrydy jest prosta, a warstwy lakieru cienkie, dzięki czemu manicure wygląda naturalnie, a jednocześnie jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia i odpryski.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

ŻELOWY

Paznokcie żelowe to jedna z najbardziej popularnych technik przedłużania i zdobienia paznokci. Jest to doskonałe rozwiązanie dla kobiet ze słabymi, wolno rosnącymi paznokciami. Do wykonania manicure żelowego potrzebna jest lampa LED lub UV, która za pomocą światła utwardza żel nałożony na płytkę paznokcia. Manicure żelowy pozwala uzyskać paznokcie o naturalnym wyglądzie.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

LECZNICZY

Manicure leczniczy nada paznokciom pięknego wyglądu, natomiast jego głównym celem jest poprawa kondycji paznokci.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Ikona dekoracyjna

FIZJOTERAPIA

Masaż powięziowy

Masaż mięśniowo-powięziowy ma na celu rozerwanie złączonych powięzi, mięśni i przywrócenie mobilności oraz elastyczności chorym tkankom. Przynosi ulgę w bólu, poprawia zakres ruchomości tkanek i poprawia ogólne funkcjonowanie organizmu.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Masaż zdrowotny

Masaż leczniczy stanowi formę zabiegu i stosowany jest w medycznej rehabilitacji. Jego główny cel to pomoc w przywróceniu sprawności fizycznej po przebytych kontuzjach czy urazach. Na masaż zdrowotny powinien zostać skierowany pacjent, po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Wykonuje się go na różnych częściach ciała. W zależności od urazu dobierane są określone techniki czy rodzaje masażu leczniczego.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Masaż sportowy

Masaż sportowy przygotowuje do treningu, zawodów przez uzupełnienie rozgrzewki. Po wysiłku fizycznym przyspiesza powrót funkcji, głównie układów mięśniowo-szkieletowego, krwionośnego i nerwowego. W przypadku kontuzji wspomaga ich leczenie.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Drenaż limfatyczny

Zabieg likwidujący opuchliznę i obrzęki. Specyfika ruchów stosowanych w trakcie masażu polega na powolnym i delikatnym przepychaniu limfy w kierunku węzłów chłonnych oraz ich pobudzenie poprzez rozcieranie.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Ikona dekoracyjna

RYTUAŁY SAUNOWE

Peeling saunowy

Powierzchniowe kosmetyczne złuszczanie naskórka na ciele w saunie. Jest to zabieg polegający na usunięciu zanieczyszczonej i zniszczonej wierzchniej warstwy martwego naskórka poprzez złuszczenie. Następstwem tego jest pobudzenie skóry do produkcji nowych komórek.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Ceremonia Rasul z Glinką

Ceremonia Rasul łączy w sobie zabieg błotny z działaniem łaźni parowej. W rytuale tym wykorzystuje się glinki, błota z Morza Martwego oraz błota torfowe, które tworzą maski na ciele. Maski te nagrzewając się poprawiają mikrokrążenie, przynosząc znaczną ulgę w dolegliwościach reumatycznych i bólach stawów.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Rytuały w saunie

Ceremonie saunowania z udziałem saunamistrza, peelingów i olejków.

CZAS: 0 minut | CENA: 0 zł

Ikona dekoracyjna

DIETETYKA

Dietetyka - oferta

Prawidłowa dieta to nie ważenie każdego produktu przed spożyciem, liczenie kalorii, odmawianie sobie wszystkiego co lubimy, czy życie według ściśle ustalonego harmonogramu.

Prawidłowa dieta to przede wszystkim wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych i dbałość o dobre samopoczucie. Przyjdź, a przekonasz się, że zmiana Twojego odżywiania może być naprawdę przyjemna.

 

Nasz dietetyk zajmuję się:

 • kształtowaniem prawidłowych nawyków żywieniowych u dorosłych i dzieci,
 • prawidłowym odżywianiem kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących,
 • pomocą we wprowadzaniu posiłków stałych u niemowląt,
 • pomocą w walce z nadwagą i otyłością,
 • pomoc osobom chorującym na schorzenia dietozależne,
 • właściwym odżywianiem się osób aktywnych fizycznie.

 

OFERTA

I wizyta konsultacyjna obejmuje:

 • Pomiary antropometryczne oraz analizę składu ciała
 • Wywiad pod kątem zdrowia i ewentualnych problemów zdrowotnych
 • Analizę i ocenę dotychczasowych nawyków żywieniowych
 • Ustalenie wstępnych kroków dążących do prawidłowego odżywiania

Czas wizyty około 60 minut

Koszt wizyty: 100 zł

 

II wizyta obejmuje:

 • Ocenę pierwszych kroków w zmianie odżywiania
 • Ustalenie kolejnych zmian dotyczących prawidłowego odżywiania
 • Rozwiązanie wynikłych problemów z wprowadzaniem nowych nawyków
 • Udzielnie odpowiedzi na pytania związane z dokonywaną zmianą
 • Omówienie przygotowanego planu żywieniowego

Czas wizyty około 45 min

Koszt wizyty z planem żywieniowym na 10 dni: 150zł

 

III i kolejne wizyty:

 • Omówienie osiągniętych efektów oraz ustalenie kolejnych celów.

Częstotliwość wizyt dostosowana jest indywidualnie do potrzeby klienta

Czas wizyty około 30 min

Koszt wizyty: 80 zł