Profesjonalne zabiegi, ekskluzywne kosmetyki oraz strefa relaksu to gwarancja ukojenia zarówno dla umysłu, jak i ciała.
Rezerwuj zabieg
Bel Mon Resort
Image Alt

O nas

  /  O nas
Ikona dekoracyjna

O nas

Profesjonalne zabiegi, ekskluzywne kosmetyki oraz strefa relaksu to gwarancja ukojenia zarówno dla umysłu, jak i ciała. Oferujemy szeroki zakres usług, więc u nas wypoczniesz na wiele sposobów!
Ikona dekoracyjna

Strefa Wellness

Przygotowaliśmy dla Was świetnie zorganizowaną i wyposażoną Strefę Wellness. Zapraszamy Was do korzystania z siłowni, saun, jacuzzi, basenu czy sali do ćwiczeń. W tej strefie możecie odpocząć, zadbać o aktywność fizyczną oraz pozwolić sobie na chwile niezwykłego relaksu.
Ikona dekoracyjna

Strefa Saun

Korzystanie z saun stało się w ostatnich latach bardzo popularne. To świetny sposób na odpoczynek, który dodatkowo ma właściwości prozdrowotne. U nas znajdziecie różne rodzaje saun, pozwalające na relaks na najwyższym poziomie. W naszej strefie saun zainteresowani mogą brać udział w wyjątkowych rytuałach saunowych.
Ikona dekoracyjna

Berry Bar

Chcesz spędzić miło czas przy drinku, kawie lub lunchu z przyjaciółmi lub najbliższymi? Zapraszamy do baru Berry, który oferuje dobrze skomponowane koktajle alkoholowe oraz bezalkoholowe, a także napoje zimne i gorące oraz dania podawane w niekonwencjonalnej formie z gustem i smakiem. Berry Bar jest również dostępny do prywatnego użytku. To przestrzeń bardzo odpowiednia na wszystkie prywatne spotkania VIP oraz imprezy w różnych aranżacjach. Wyposażony jest w wysokiej jakości LCD TV i może pomieścić do 20 osób.
Ikona dekoracyjna

Fryzjer & Barber

Oferujemy również usługi fryzjerskie. O Wasze fryzury zadbają wykwalifikowani fryzjerzy, którzy zajmą się stylizacją, pielęgnacją i strzyżeniem włosów. Do naszego salonu fryzjerskiego zapraszamy Panie, Panów oraz naszych najmłodszych Gości.
Ikona dekoracyjna

Siłownia

W Berry Spa wierzymy, że harmonia ciała i ducha jest kluczem do dobrego samopoczucia. Dlatego zapraszamy do naszej kameralnej siłowni - idealnego miejsca na delikatne wzmacnianie ciała i umysłu, będącego doskonałym uzupełnieniem oferty SPA.
Nasza siłownia oferuje podstawowy sprzęt do efektywnego treningu: bieżnię, orbitrek, rowerek stacjonarny, ciężarki oraz ławeczkę. Wstęp do siłowni obowiązuje w ramach wejściówki do strefy mokrej.