Profesjonalne zabiegi, ekskluzywne kosmetyki oraz strefa relaksu to gwarancja ukojenia zarówno dla umysłu, jak i ciała.
Bel Mon Resort
Image Alt

O nas

  /  O nas

O nas

Profesjonalne zabiegi, ekskluzywne kosmetyki oraz strefa relaksu to gwarancja ukojenia zarówno dla umysłu, jak i ciała. Oferujemy szeroki zakres usług, więc u nas wypoczniesz na wiele sposobów!

Strefa Wellness

Przygotowaliśmy dla Was świetnie zorganizowaną i wyposażoną Strefę Wellness. Zapraszamy Was do korzystania z siłowni, saun, jacuzzi, basenu czy sali do ćwiczeń. W tej strefie możecie odpocząć, zadbać o aktywność fizyczną oraz pozwolić sobie na chwile niezwykłego relaksu.

Strefa Saun

Korzystanie z saun stało się w ostatnich latach bardzo popularne. To świetny sposób na odpoczynek, który dodatkowo ma właściwości prozdrowotne. U nas znajdziecie różne rodzaje saun, pozwalające na relaks na najwyższym poziomie. W naszej strefie saun zainteresowani mogą brać udział w wyjątkowych rytuałach saunowych.

Berry Bar

Chcesz spędzić miło czas przy drinku, kawie lub lunchu z przyjaciółmi lub najbliższymi? Zapraszamy do baru Berry, który oferuje dobrze skomponowane koktajle alkoholowe oraz bezalkoholowe, a także napoje zimne i gorące oraz dania podawane w niekonwencjonalnej formie z gustem i smakiem. Berry Bar jest również dostępny do prywatnego użytku. To przestrzeń bardzo odpowiednia na wszystkie prywatne spotkania VIP oraz imprezy w różnych aranżacjach. Wyposażony jest w wysokiej jakości LCD TV i może pomieścić do 20 osób.

Joga

Aktywność fizyczna to dla wielu osób sposób na relaks i udany dzień. Dla naszych Gości organizujemy zajęcia z zakresu jogi. To rodzaj aktywności fizycznej, który zaspokoja potrzeby ciała i duszy. Łączy w sobie ćwiczenia oraz techniki relaksacyjne.

Fryzjer

Oferujemy również usługi fryzjerskie. O Wasze fryzury zadbają wykwalifikowani fryzjerzy, którzy zajmą się stylizacją, pielęgnacją i strzyżeniem włosów. Do naszego salonu fryzjerskiego zapraszamy Panie, Panów oraz naszych najmłodszych Gości.